14 Ağustos 2013 Çarşamba

Dr.Beckmann Renk Koruyucu Mendiller

Bugün size kozmetik dışında bir üründen bahsetmek istiyorum. Benim gibi çalışan ve zaman sorunu olanlar için hayatı kolaylaştıran bir ürün olduğu için sizinle paylaşmak istedim.

Dr.Beckmann benim yeni tanıştığım bir Alman markası. Leke çıkarıcı, buzdolabı temizleyici, ocak temizleyici ve benim deneyip memnun kaldığım renk koruyucu mendil gibi ürünleri var.

Renk koruyucu mendiller renkli ve beyaz çamaşırlarınızı bir arada yıkamnızı sağlıyor.Ben denedim ve gerçekten işe yarıyor. Böylece beyazlar ve renkliler için ayrı detarjan almanıza ve ayrı ayrı makine çalıştırmanıza gerek kalmıyor. Zamandan, deterjandan, enerjiden ve sudan tasarruf ediyorsunuz. Makinenin dolmasını beklemenize de gerek kalmıyor.

Mendillerin kullanımı çok basit. Renkli ve beyaz çamaşırlarınızı bir arada makinenize koyduktan sonra koyu renk çamaşırın miktarına göre bir veya iki tane mendili çamaşırların arasına koyuyorsunuz. Deterjan gözüne deterjanınızı koyup her zamanki gibi çalıştırıyorsunuz. Aşağıda mendilin yıkamadan önceki ve sonraki halini görebilirsiniz. Koyu renkli çamaşırlardan çıkan boyaların tamamı mendilde toplanıyor ve mendil renk değiştiriyor. Eğer mendil kullanmasaydım bu boyaların tamamı açık renkli çamaşırlara geçmiş olacaktı.

Dr.Beckmann ürünleri bir çok süpermarkette ve www.cosmofresh.com adresinde bulabilirsiniz. Mendiller 12’li ve 24’lü ambalajlarda satılıyor. Fiyatı da gayet uygun. Bu mendiller çantamda devamlı taşıdığım kağıt mendiller gibi benim vazgeçilmezim olacak sanırım :)

Bu içerik beggummy.blogspot.com tarafından hazırlanmıştır.Bir bumads advertorial içeriğidir.

9 yorum:

 1. Süper bir ürünmüş :)Ben de denemek istiyorum

  YanıtlaSil
 2. BEn kullanmıştım bir kere kesinlikle çok kullnaışlı..bebeğimin çamaşırlarını ayırmadığım için onda kullanmıştım.. daha ucuz diye başka bir marka aldım geçen gün..o da iyi çıktı..
  Tavsiye ederim bu mendilleri..

  http://loveandsmile.wordpress.com/

  YanıtlaSil
 3. denemek gerekiyor.umarım başarılı sonuçları vardır...

  YanıtlaSil
 4. denemek gerekiyor,umarım başarılı sonuçları vardır

  YanıtlaSil
 5. Bu bizim eve lazım eşim bazen makineye çamaşır atmaya kalkıyor ve sonuç hep benim aleyhime oluyor nereden buluyorsa buluyor bir tane kırmızı yada pembe birşey ve beyazların içinde sonuç bütün beyazlar pembe oluyor :(( ve genelde en sevdiğim şeyler mahvoluyor..

  YanıtlaSil
 6. ilginçmiş doğrusu, deneyenden duymadan kulanacağım bir ürün değildi doğrusu

  YanıtlaSil
 7. sayenizde yeni bir ürün daha tanımış olduk

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 9. BU URUNU EN UCUZ OLARAK www.melambalaj.com ADRESINDEN BULA BILRSINIZ

  YanıtlaSil

Yorum yazan eller dert görmesin..