25 Eylül 2013 Çarşamba

hangi burç ne sebeple ayrılıyor

hangi burç ne sebeple ayrılıyor
Bu başlıkla okuduğum yazı ilgimi çekti, paylaşmak istedim.
Şöyle ki:
ayrılmak istiyorsunuz ama ayrılamıyorsunuz,
bir de bunları deneyin bakalım :))
kaynak

Koç 
Her dediğini yapmanız size sahip olduğunu, avucunda olduğunuzu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahiplenmeniz, bıkması için yeterlidir.
Boğa 
Zor ayrılır. Seksüel isteksizliğiniz, finansal güvensizlikleriniz, maddi kararlarınızın sık sık yanlış çıkması, birikim sağlamamanız, çok harcamanız geleceğe dönük düşünmemeniz ve davranmamanız, doğru ve dürüst olmayan tutumlarınız ayrılmak istemesi için yeterli.
İkizler 
Korumacı, sahiplenici ve kıskanç olmanız yeterli. Bir dakikada unutur!Yengeç 
Kaçarsanız kovalar, kovalarsanız kaçar. Düş kırıklığına uğratmanız, incitmeniz, düşündüğü gibi biri olmadığınızı belli etmeniz, eleştirel, şefkatsiz, hırçın tavırlarınız onun kızgınlıklarını körükler ve kendisini anında soğumuş hisseder.
Aslan
Gururunu zedelemeniz, hatalarından bahsetmeniz, eleştirmeniz, onu desteklememeniz, takdir etmemeniz çekip gitmesine sebep olur ve bir daha da kolay kolay geri dönmez.
Başak
Dikkatli, özenli, akıllı ve sevecen olmamanız yeterli. Entellektüel birikiminiz ve kültürel yeterliliğiniz de yoksa çok çabuk kaybedersiniz. Geri dönmez, ancak kalbinizi de kırmaz.

Terazi 

Modern, popüler, bakımlı ve saygın olmamanız yeterlidir. Nezaketini bozmamak için konuşmadan terk edecektir.
Akrep
Kontrolü ya ona bırakmalısınız ya da elinizden bir saniye bile bırakmamalısınız. Kontrolü kaybetme duygusunu yaşaması ayrılmak ve sizi acılar içinde bırakmak için yeterlidir.
Yay
Gezmekten hoşlanmamanız, başka kültürlere ilgi duymamanız ve akıllı biri olmadığınızı fark ettirmeniz yeterlidir. Buna ego katliamını da eklerseniz, her zamanki hızıyla Yay uzaklaşacaktır.
Oğlak
En zor ayrılan burçtur. Eğer sizi yeterince benimsemişse! Ailesi hakkında olumsuz konuşmalarınız, maddi güvenliğini zora sokmanız, işinde desteklememeniz, finansal konularda savruk ve düşüncesiz davranmanız yeterlidir. Elbette hepsi bir arada olmak koşuluyla!
Kova 
Onu istemediğinizi belli etmeniz, bunu söylemeniz veya hissettirmeniz yeterli. Bunlar yoksa kısıtlamanız, hesap sormanız, müdahale etmeniz, arkadaşlıklarına karışmanız ağır sözlerle terk edilmenize rahatlıkla sebep olur.
Balık 
Aldatmak için sebebe gereksinimi yoktur. Çünkü sebepleri her an değişebilir. Ayrılmak için de! Duygusal dünyasını azıcık sarsacak herhangi bir somut olay yeterlidir. Gerçek sebep kendi çıkarına daha uygun bir durum yakalamış olmasıdır!


11 yorum:

 1. Boğa burcuyum ve ayrılmam :) yapıştım mı adama bırakmam :)
  Sevdiğim uyuz da koç burcu, çok doğru gerçekten :)

  YanıtlaSil
 2. Walla bana uydu bu yorum .Nereden aldıysan bu yazıyı takip edebilirsin doğru sanki.

  YanıtlaSil
 3. aslan geri dönmüyor maalesef :((

  YanıtlaSil
 4. balık burcunu ne de güzel çözmüş :)

  YanıtlaSil
 5. ben de kova :))
  özgür ruhlu kova

  YanıtlaSil
 6. yengeç koç baya doğrular =) çok iyi bir yazı olmuş cnım eline saglık:p

  YanıtlaSil
 7. teraziiii :) çok doğru :)

  YanıtlaSil
 8. ayrılmak istiyorsun ayrılamıyormusun çok sev bak nasıl terkediliyorsun etmezse gel yüzüme tükür :))
  bu zamanda ayrılmanın değil ayrılmamanın formülü lazım arkadaş :))

  YanıtlaSil

Yorum yazan eller dert görmesin..