10 Ocak 2014 Cuma

annebilir.com da buluşalım mı?

Yepyeni bir anne sitesi annebilir.com 


Anneler annebilir.com’da buluşuyor

Yeni yılda anneler için yeni bir platform: www.annebilir.com
Teknolojinin hayatımızdaki yeri her geçen gün artıyor, bununla aynı orantıda beraber haber alma, bilgi toplama kaynaklarımız da zenginleşiyor. Biz anneler, bilgi toplamada sınır tanımıyoruz. Söz konusu çocuklar olunca, akan sular duruyor. Çocuklarımızın doktorlarıyla sürekli iletişim halinde olsak da başka annelerin deneyimleri ve bilgileri de bizler için çok önemli. İşte bundan yola çıkarak açılan www.annebilir.com annelere istediklerini vermeyi amaçlıyor.

Annebilir.com nasıl işliyor?

·         Üye olduktan sonra aklınıza takılan, merak ettiğiniz soruyu yazıyorsunuz. Soruyu yazarken istediğiniz konu başlığını seçiyor, eğer o başlık yoksa da konuyu oluşturuyorsunuz.
·         Diğer anneler cevaplıyor. Tüm cevapları sorunun altında tek tek görebiliyorsunuz.
·         Cevaplara verilen puanlarla en çok beğenilen cevap en üst sıraya çıkıyor.
·         Dilediğiniz konu başlığınız takibe alabiliyorsunuz.
·         Diğer annelerle arkadaş olup, özel mesaj atabiliyorsunuz.
·         Soru-cevapları Facebook ve Twitter’da paylaşabiliyorsunuz.
·         Aklınıza takılan her şey hakkında diğer annelerle yazışıp bilgi alabiliyor, birçok konuda “yalnız olmadığınızı” görüyorsunuz.

Kısa süre sonra en çok cevap verenlere de farklı sürprizler hazırlayacak olan ve  kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken www.annebilir.com, 2013’ün son 2 gününde yayın hayatına başladı ve şu an hızla üye sayısını artırıyor.  Siteyi incelemek, soru yazmak ve cevap vermek için sizleri www.annebilir.com adresine bekliyoruz.Ben de www.annebilir.com dayım...

Sizi de bekliyorum...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan eller dert görmesin..