2 Nisan 2014 Çarşamba

üçü bir arada hediye ürünlerim

Yaz geliyor, yaz geliyor
Güneş kremleri hazır mı? Kadınlar gününde gelen hediyelerden biri de Mikro-Gen firmasından.

Revigen - Enjoy sun during day - Acnecinamide



Bu harika ürünlerden acnecinamide hariç diğerleriyle tanışmış, kullanmıştım. 

Özellikle Enjoy sun during day yazın yedeklediğim ürünlerden. Geçen yaz da kullanmıştık. Burada güneş koruyucu ürünlerden favorilerimizden bahsetmiştim geçen yıl. 50 spf koruma faktörü ve gün boyu devam eden koruması bizim hoşumuza gidiyor. Bu yaz için de güneş kremimiz hazır :)

Revigen saç dökülmesine karşı şampuan. Eşim kullanıyor, çok da memnun. Daha önce for men serisinden kullanıyor olsa da bir süre daha for women serisinden devam edecek gibi gözüküyor :))


Acnecinamide yüz temizleme jeli ise sivilceli, akneli ciltler için özel bir ürün. Yağ içermeyen içeriği ise tam da yağlı ciltlere göre! Ürün üzerinde her cilt tipi için uygundur yazıyor olsa da: eğer kuru bir cilde sahipseniz, nemlendirici krem ile desteklemeniz gerekebilir. Yağlı / karma ciltler için daha uygun. Ancak belirtmeden geçemeyeceğim; uyguladıktan sonra temizlik hissi çok güzel!!!




Teşekkürler Mikro-Gen



2 yorum:

  1. güneş koruyucu için Superdrug'ın Solait markasını kullanıyorum hayvan deneyleri de yapmayan bir marka öneririm :)

    YanıtlaSil
  2. Şampuanın yapısı çok değişik ve ben çok memnun kaldım. Acnecinamide jel ise uzun zamandır geçmeyen sivilcelerimi tamamen söndürdü, yakında yazısını yazacağım

    YanıtlaSil

Yorum yazan eller dert görmesin..