10 Haziran 2014 Salı

Bademlebuduk Garden Event'te

Sevgili Esmer Güzeli - Pınar ve Hüzün Sarısı - Nihal'in davetiyle Garden Event buluşmasında bulundum. Uzun zamandır hazırlanan güzeller çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdi. Hava muhalefetine rağmen başarılı bir bahçe organizasyonu oldu. Süslemeler için anne karınca ile çalışmışlar. Emeği geçen herkese teşekkürler :)
Bu arada, Pınar ve Nihal Garden Event i her yıl tekrarlayarak geleneksel hale getirmeyi istediklerini açıkladılar :)

Masaların dekorasyonu, çevre süsleme ve sunumlar çok güzeldi. Bize hediye edilen bu güzel mini orkidelere ne demeli?

bizim kızlar :)
Açılış konuşmasından sonra bazı firmalar da bizimle oldu. Bu arada Engin Çağlar -Türk sinemasının jönlerinden- sinema tarihimizin 100. yılı hakkında kısa bir konuşma yaptı. 
Sprey yağlar Calypso Gıda-Dübör hakkında bilgi aldık, ki bu zaten benim aklıma gelmişti :) Gerçekten pratik bir uygulama :)
Nudo makarnalar ile tanıştık.
Seltek İlaç'tan harika ürünleri dinledik. Özellikle Eyeko en kısa zamanda blogda olacak :)
En güzel hediyelerden biri de özel tasarım t-shirtlerimiz oldu. 
Elif is a blogger
Sevgili Beautybysyln ve Kendinin ruh doktoru ile 
Gördüğünüz gibi arkadaşlar bize hediyelerini tek tek güler yüzleriyle teslim etti. Günün şanslı 3 kişisi de kliksa.com dan tablet kazandı. Aşağıda sevgili Hayat Reçelini hediyesini teslim alırken görebilirsiniz. 
Genç kızlar için yüz temizleme jelleri The Magic Splash hakkında bilgi sahibi olduk. Arkadaşlar bazen de birlikte dağıttı hediyelerini :) Hepimize NaraMaxx tan harika ciciler hediye ettiler. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan eller dert görmesin..