9 Temmuz 2014 Çarşamba

The Magic Splash denedim yazdım

Bugün de gardenevent buluşmasında tanıştığım The Magic Splash hakkında konuşalım. Ergenlik döneminde gençler için bir yüz yıkama jeli...
Çok merak edip hemen denedim.  Ben ergenlik döneminde nivea yüz yıkama jeli kullanıyordum. Seçenekler bu kadar geniş değildi. Şurada birkaç yıl önce ergenlik desek yaş ortaya çıkmaz herhalde :)
Yağlı,  karma ve normal cilt tipleri için uygun olan bu temizleme jeli ambalajı da özel tasarlanmış.  Hem erkek hem de kızlar için uygun gözüküyor. Ergenlik döneminde "offff bu ürün kızlar için anne" diyen genç erkek ergenler de düşünülmüş sanki. Siyah noktalar ve sivilce ciltte biriken yağ ve kirden sebep ortaya çıkıyor.  Eğer cilt temiz olursa akne ve sivilce de bizden uzak olur.  Her zaman özel yüz yıkama jellerini tercih ettiğim için sabun ile yüz yıkamak bana uzak. Maalesef bazı gençlere su ve sabundan bile uzak...
Doğru bir temizleyici ve cilt bakımı ile akne ve sivilceler ile vedalaşabilirsiniz.

Ürün rengi şeftali tonlarında. Hem rengi hem de kokusuyla bana şurupları anımsattı. Aynı şurup gibi kokuyor. Çocuklara grip yada nezle olduğunda verdiğimiz şuruplardan. Temizleme ve arındırma özelliği güzel. Sonrasında ciltte yapışkanlık hissi bırakmaması için bolca durulamak gerekiyor. Özellikle T bölgesinde yoğunlaşmalı ve tabi ki göz çevresinden uzak durulmalı. 
İçeriğinde ardıç tohumu, kekik, ada çayı, avokado, aynısafa çiçeği, zeytin yaprağı, mayıs papatyası gibi birçok bitki özü bulunuyor. 
Ergenlik döneminde kullanmak için yeterli olduğunu söyleyebilirim. Aynı markanın anti akne jeli de var. Ergenlik döneminde olan kuzenime hediye edebilirim. 
Detaylı incelemek ve sormak istedikleriniz için The Magic Splash 

Bu ürünü www.themagicsplash.com da ve www.eczanemizde.com da bulabilirsiniz.


Tekrar ergen olmak isteyen var mı aramızda acaba :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan eller dert görmesin..