13 Ağustos 2014 Çarşamba

Scotch-Brite Pötikare SerisiTatil dönüşü sürprizleri devam ediyor.
3M den gelen bu güzel ürünler moda ve tarz görüntüsüyle benim çok hoşuma gitti.
Scotch Brite kalitesi pötikare şirinliği ile buluşmuş.
Mutfağımda zaten kullandığım pötikare detaylar temizlik ürünlerimde de benimle olacak. Muhteşem uyumlu temizlik günleri başlıyor, haberiniz olsun. Bulaşık süngeri, temizlik bezleri ve elbette mikrofiber bezler ile evren bana bir mesaj yolluyor sanki...
Tatil dönüşü temizlik zamanı geldi dostlar :)Pötikare modasını ev temizliğine taşıyarak evlere şıklık katan; temizlik bezleri, paspas, sünger ve tüy toplayıcıdan oluşan Scotch-Brite™ Pötikare Serisi, tarzını ev temizliğine de yansıtmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.


Tezgahlardan bulaşıklara, zeminden banyo temizliğine kadar evlerin her köşesini temizlemeye yönelik ürünler içeren Scotch-Brite™ Pötikare Serisi, Türkiye’de ilk defa, sadece Migros’larda satışa sunuluyor. Temizlik bezleri, paspas, sünger ve tüy toplayıcıdan oluşan ürün serisi Scotch-Brite™ Pötikare Serisi, her türlü kir ve lekeyi kolayca temizlemeyi sağlarken estetik görünümüyle de tarz sahibi evlerin şıklığına şıklık katıyor. Üstelik Scotch-Brite™ Pötikare temizlik bezleri uzun süre kullanıma, paspaslar ise ayrıca çamaşır suyuna dayanıklılığı sayesinde üstün performans gösteriyor. Tam 5 farklı renk seçeneği sunan ve çok amaçlı kullanılabilen Scotch-Brite™ Pötikare temizlik bezleri arasından, farklı kullanım alanları için farklı renkler seçerek iç rahatlığıyla temizlik yapmak mümkün.


2 yorum:

Yorum yazan eller dert görmesin..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...