21 Ekim 2014 Salı

BademleBuduk canan ile summer party'de 2

Ramazan Bayramı dönüşünde sevgili Canan'ın davetiyle Ankara'ya gittik. #cananilesummerparty detaylarından daha önce burada bahsetmiştim.Basında da yer alan Canan'ın etkinliği gerçekten de çok eğlenceliydi. Viva Dergi bizim neşeli pozumuzu kullanmış kapak kısmnda.

Canan nam-ı diğer cananzerkinli.com o kadar çok hediye verdi ki biz şok olduk. Nasıl bir iletişim gücü,  nasıl bir çalışma anlamadım gitti. Kendisine emekleri için teşekkür ediyorum. Yeni firmalar, markalar, bildiğiniz markaların yeni ürünleri için cananzerkinli.com u takip etmeyi unutmayın.

İşte sponsorlar

Depitak özel bir sunum ile ağda bantları ile, zeyland çocuklar için özel hediyeler ile, bulalgiy şık bir plaj elbisesi, Poupee.com sarı bir bluz, evim hayatım çok şık, çok kullanışlı mutfak önlüğü, Hediyefabrikasi.com her mutfağın ihtiyacı doğrayıcı, ben bu doğrayıcı ile soğanları incecik doğruyorum ve Tablocu.com boğaz manzaralı İstanbul tablosu ile evimize renk kattı.
Mumyak mis kokulu mumu, buzdolabı süsleri,  dekorhediye den bardak altlığı , splat yetişkin ve çocuk diş macunu ile, bonvagon çok kullanışlı mini bir çantayla bizimle, Canan babaları da unutmamış bir de kravat hediyesi düşünmüş, teşekkürler Fangokravat
Anne kız bluzlerimiz Mother and Kids çok sevimli.  Eczacıbaşı markalarından Egos saç bakım ürünlerini severek kullanıyorum, Gratis yeşil elmalı losyonu, makyaj temizleme mendilleri ve çanta boyu ıslak mendilleri ile hemen çantamda yerini aldı,  Dalan da bol bol ürün göndermiş.  Doa kozmetik bitkisel ürünleri ve girişimini beğeniyorum. Ambalajdan çok ürün kalitesini ön plana çkarıyorlar. Selin ışıltılı kolonyalar da oldukça ilginç, hemen sarı renkten kullanmaya başladık bile.
M.asam sihirli fondöten zaten kullandığım,  sevdiğim bir ürün. Doğa pazarı da zengin ürün çeşitleriyle sponsorlar arasında. Bize masaj yağları ve Rosense ürünleri göndermişler.  Aggressive parfüm kokusuna bayıldım.  HC Hair Care nemlendirici ise denenecek ürünler arasında ilk sırada. Agonist şampuanı da çok merak ediyordum, hemen kullanmaya başladım, çok yakında blogda yayında olacak. İnanılmaz memnun kaldım.
Moshos Garden ürünleri kalitesiyle tanıdığımız ürünler. Özellikle el ve tırnak bakım ürünlerini çok beğeniyorum.  Florange.com plaj elbisesi benden 10 puan aldı. Farklı tasarımları çok hoş. Sephora'dan da tırnak ürünleri geldi. İzmir firması ferne parfümeri parfümleri de kalıcı bir kokuya sahip.
BabyCorner her rastladığımda beni hediyeleri ile şaşırtan bir marka,  bu kez de çok güzel bir tütü takım ile bademi mutlu etti. Namet ve Keçici peynirler bizimle. Magic Splash ürünlerinden daha önce blogda bahsetmiştim. Dove ise konsept kutusu ile özgür bir tasarım ile kendi t shirt ümüzü yapmamıza fırsat tanıdı. Kumaş bebek bade hanımın odasında yerini aldı, teşekkürler Hobizu

Dove seyahat seti tatile giderken çok işime yaradı. İhtiyacım olan bir sürü şey setin içindeydi. 
Neiyifikir den gelen harfli ve sayılı kurabiye kalıpları bademin çok hoşuna gitti. Kuzum o günden beri anne kurabiye yapalım diyor ama daha kısmet olmadı. Ayrıca kişisel bakım ürünleri ve oyuncak da göndermişler.
O kadar çok sponsoru ve hediyeyi tek yazıya sığdırmam mümkün değil, devamı çok yakında 
Tekrar teşekkürler...

3 yorum:

Yorum yazan eller dert görmesin..