27 Ekim 2014 Pazartesi

Denedim - Kullandım: Loreal Revıtalift Magıc Blur

Geçtiğimiz günlerde kapımı çalan kargodan kırmızı paketleri içinde güzel mi güzel Loreal Revıtalift Magıc Blur seti çıktı. Tavsiye olduğumdan daha önce bir anket yanıtlamıştım ve anket sonucu tavsiye meleğine bu set geldi. Hem kırmızı olması, hem Loreal markalı olması, hem de yepyeni bir ürün olarak birçok şeyi aynı anda sunması çok hoşuma gitti.


Anında Etkili Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi “Magic Blur” kanavoz şeklindeki kremini ve tüp şeklinde olan anında “Cilt Pürüzsüzleştirici” “Magic Blur” kremi deneyimleyip yorumlarımızı yazmamız için tavsiye meleklerine gönderildi.


Ambalajlarını çok beğendiğimi söylemek zorundayım. Kırmızı olması benim hoşuma gitti. kırmızı renk iddiadır. Ürünün de iddiaları öyle hafife alınacak cinsten değil zaten.
Hemen kullanmak için paketleri açtım tabi ki. Nemlendirici krem kutusu içindeki ürün görünüm olarak biraz fondöteni andırıyor. Elime aldığımda ve sürdüğümde kadifemsi hissi çok güzel.
Işığın yüzde dağılımını ayarlayıp ciltte parlamayı önlüyor. Parlama sorunu yaşıyorsanız makyaj bazı olarak Magic Blur kullanılabilir. Bir yandan da kırışıklıkları gizlemek için de anında çözüm sunması ürünün iddiası. İnce çizgiler için iddiasını yerine getirdiğini söyleyebilirim. Çünkü kaş ortasında bulunan mimik çizgimde etkisini gözlerimle gördüm. Geniş gözeneklerde de etkili olabilir.Ancak 40 yaş üstü olmadığım için henüz kırışıklıklar üzerindeki etkisi için bir şey diyemiyorum. Ayrıca üzerine Revitalift Magic Blur tüp şeklindeki tamamlayıcı kremi uygularsanız etkisi kat kat artıyor. Makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Cildi yağlandırmıyor. 
Kadifemsi dokunuş sizi de iyi hissettirdiği için güzel olduğunuzu hissetmemek için bir nedeniniz kalmıyor...

Ben bu ürünü yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullanıyorum. Paket içinde gelen tester ürünlerden de kullandım ve komşularıma da hediye ettim. Elli yaş üstü komşularım da kullandıklarında çok memnun kaldıklarını söylediler. 
Devamlı kullanması için ise ablama hediye edeceğim. 

Magic Blur deneyimimden çok memnun kaldığımı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
8 yorum:

 1. özellikle kutunun tasarımına takıldım.silüetlerin olması çok hoş olmuş.

  YanıtlaSil
 2. Hangi ablana hediye etmeyi düşünüyorsun ::)))

  YanıtlaSil
 3. evet ben de kullanmaya başladım ve etkisini hemen fark ettim desem ..gerçekten çok güzel bir ürün.buradanda tekrar kardeşime çookk teşekkür ederim canım benim

  YanıtlaSil
 4. sivilce izleri için kullansam cildime zarar verir mi **?

  YanıtlaSil
 5. Sevgili Meleğimiz:)

  Harika yazın ve paylaşımların için teşekkürler. #Lorealblurile eşsiz bir deneyim yaşaman ve anında pürüzsüz bir

  cilde sahip olman bizi çok mutlu etti. Çünkü Meleklerimizin mutluluğu,deneyimleri bizim için çok değerli:)

  YanıtlaSil
 6. Watsonsatan bir numunesini verdiler bu ürünün. Cildim yağlı olduğu için matlaştırmasını çok sevdim, kadife gibi bir yapısı var. Ancak ben 21 yaşındayım. Sizce ürünü kullanmalı mıyım? Şu tüp şeklinde olanı?

  YanıtlaSil
 7. Bu ürün 30 yaş ve üzeri için, kullanmamalısın

  YanıtlaSil

Yorum yazan eller dert görmesin..