15 Kasım 2014 Cumartesi

tanışma hikayeleri yarışıyor

Karaca Home’dan yepyeni bir yarışma duyurusu yapacağım. 
Hem romantik hem de anılarınızı tazeleyecek bir yarışma...

tanismahikayem.com’da sevdiğiyle tanışma hikayesini anlatanlar Karaca Home aracılığıyla hikayesinin herkese ulaşmasını sağlıyor! 
Bir gün o özel insanla karşılaştınız ve en güzel anlarınızı onunla yaşadınız. 
Karaca Home olarak mutluluğunuzun anlamına anlam katmak istiyoruz ve sizleri tanismahikayem.com’a davet ediyoruz. Bizimle tanışma hikâyenizi ve sevginizi paylaşın, Karaca Home’dan o özel anınızı tekrar hatırlatacak nevresim takımını hediye edelim. 
Ne Yapmanız Gerekiyor? 17.11.2014 –01.12.2014 tarihleri arasında tanismahikayem.com’a girmek ve sevdiğiniz kişi ile tanışma hikayenizi yazarak Twitter ve Facebook’ta paylaşılmasını sağlamak. Kampanya sonunda gerçekleştirilecek çekiliş ile ödüller sahibini bulacak. 


Karaca Home Hakkında Karaca Porselen ile 1973 yılından itibaren başarıları ile perakende sektöründe hizmet veren Karaca markası, Eylül 2012’de Karaca Home markası ile tekstil sektörüne girmiştir. Karaca Home zamana karşı hızla büyüyen ve sektörün en iyi, en güçlü ve sıradışı tasarım yeteneğiyle en beğenilen markası olmakla trend belirleyen ve moda yaratan sektör lideri olma yolunda hızla ilerlemeye devam etmektedir.
Tanışma Hikayem Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin: 
www.karaca-home.com 
www.facebook.com/KaracaHomeTR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan eller dert görmesin..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...