20 Aralık 2014 Cumartesi

Procsin akneye eğitimlimli ciltler için Acnemin serisi

Procsin marka ve ürünlerinin lansman davetinden daha önce bahsetmiştim. 
Mavi Anemon serisini kullanmaya başladım bile. Acnemin serisi için de bilgileri sizlerle paylaşıyorum.
Akneye eğilimli bir cilt yapınız varsa değerlendirebilirsiniz.
Kullandıysanız yorumlarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim.

akneli cilt

Procsin AcneMin Anti-Inflamation 
Procsin Akne Eğilimli Ciltler İçin Tedavi Destek Kremi, bitkisel içeriği sayesinde sebum kalitesinin ve dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.
Formülünde bulunan Tea Tree Extract ve Çinko Glukonat, akne oluşumundan sorumlu enflamasyona sebep olan P.acnes’in çoğalmasını önlemeye destek olur.
Procsin Akne Eğilimli Ciltler İçin Tedavi Destek Kremi, düzenli kullanımında sivilce ve siyah nokta oluşumuna engel olur.
Formülünde bulunan Aloe Vera, Pantenol ve Allantoin sivilcelerin neden olduğu tahrişlerin giderilmesine, kızarıklıkların yatıştırılmasına, ciltte iz kalması riskinin önlenmesine yardımcı olur.
Açık renkli ve yağsız dokuya sahiptir. 
  
Procsin AcneMin Anti-Comedo 
Procsin AkneMin Siyah Nokta Önleyici Günlük Bakım Kremi, içerdiği Çinko Glukonat sayesinde sebum kalitesinin yükseltilmesine, akne ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur.
Anti bakteriyel Calendula Oil bitkisi sayesinde cildin sebum dengesini ve yenilenmesini sağlamaya, Allantoin ile tahriş ve kızarıklık oluşumunun engellenmesine destek olur.

Procsin AcneMin Sebum Cleansing Gel
Procsin AcneMin Siyah Nokta Önleyici Yüz Temizleme Jeli, özellikle yağlı, akneli ve problemli ciltleri tahriş etmeden temizler. Yağ oluşturmaz, cildi arındırır, bakteri oluşumunu engeller.
İçeriğindeki Çinko Glukonat ile Anti-enflamatur, Gliserol ile nemlendirici, Cucurbita Pepo (Bal Kabağı Çekirdeği) ile sebum düzenleyici, termal suyu ile yatıştırıcı etkiye sahiptir.
Güneşin zararlı ışınlarına karşı UV-A ve UV-B filtreleri içerir. Ciltte oluşan pullanmayı engeller. Yüz, vücut ve makyaj temizliğinde güvenle kullanılır. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlerken cildin doğal nemini korur. Ciltte hücre yenilenmesini hızlandıran Allontoin ve doğal nemlendirici olan Saccharido Isomerato (Pentavitin) sayesince cildi nemlendirir. Sabun içermez.  

Procsin AcneMin Sebum Cleansing Tonic
Procsin AcneMin Akne Eğilimli Ciltler İçin Yağ Arındırıcı Tonik, yüzdeki hafif veya tam makyaj kalıntılarını iyice temizlemek ve cilde tazelik ve aydınlık kazandırmak için en ideal yardımcı bakım ürünüdür. Doğal yöntemler ile parfümlendirilen AcneMin Yağ Arındırıcı Tonik, cildi arındırırken, cildin salgıladığı aşırı yağların (sebum) normalizasyonunu sağlar.
Cildi serinletirken cilt yüzeyini netleştirir cilt doğal nem dengesini ve yumuşaklığını yeniden kazanır.
Nasıl Uygulanır?

Procsin AcneMin Yağ Arındırıcı Tonik, alkol içermez ve tüm ciltlerde uygulanabilir. Makyaj pamuğu yardımı ile makyajlar temizlenebilir veya sadece sprey yardımı ile uygulanır. Gün boyu canlı ve dinç bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Haricen kullanılır.

Son olarak Procsin ürünlerinin Watsons mağazalarında satıldığını hatırlatırım.


4 yorum:

 1. bende la roş ürünleri var, oldukça memnunum..bu dediğinede bir bakacağım iyi bişeye benziyo

  YanıtlaSil
 2. Ben yeni başladım sivilcelerdenmi bilmem yüzüm kaşınırdı ilk etapta kaşınmayı aldı. Etkilerini zamanla göreceğim. Cildim karma bu arada. Kuruma yapmadı. Sevgiler😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, kullanmaya devam ettiysen, etkileri nasıl oldu, siyah nokta ve sivilcelere iyi geldi mi? Kullanmayı düşünüyorum da önce bir fikir almak istedim 😊

   Sil
 3. Merhaba, bu urunu alali bir hafta oldu suan icin iyi gibi gorunuyor. Uzun sure kullananlar var mi

  YanıtlaSil

Yorum yazan eller dert görmesin..