5 Ocak 2015 Pazartesi

Artık Her Adımınızda Kendinizi Güzel Hissedeceksiniz!

     
Geçen gün Instagram'da rastladım. Size yeni keşfettiğim bir üründen bahsetmek istiyorum.  Ürünün adı Scholl Velvet Smooth Express Pedi
Elektronik ayak törpüsü olarak geçiyor. İnternette araştırmaya başladım ve harika yorumlar okudum. Hatta bu ürün için güzellik ürünleri satan mağazalarda kuyruklar olduğunu gördüm.
Güzelliğime önem veren biri olarak, ayak güzelliği de benim için çok önemli, bu yüzden bu ürün oldukça ilgimi çekti. Scholl Velvet Smooth Express Pedi daha ilk dokunuşta ayaklardaki sertleşmiş deriyi yok ediyormuş.
Kullanımı da bir o kadar kolaymış! Edindiğim bilgilere göre; ucundaki özel döner başlık 360 derece dönebiliyor. Ayağınız kuru iken uyguluyorsunuz ve ayağınızın her noktasına kolayca ulaşıp, ayaklarınızı ve özellikle topuklarınızı, sertleşmiş deriden bir dokunuşta arındırıyor. Üstelik çok da güvenli. Scholl Velvet Smooth Express Pedi fazla bastırıldığında kendisini otomatik olarak durduruyor.
Ayak bakımı için artık evinizde kendinize birkaç dakika ayırmanız yeterli. Sonrasında ayağınızda kadife yumuşaklığı sizleri bekliyor. Siz de her adımınızda kendinizi güzel hissetmek istiyorsanız, Scholl Velvet Smooth Express Pedi’yi mutlaka denemelisiniz.
Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Bir boomads advertorial içeriğidir.

8 yorum:

 1. gerçekten ayak bakımı çok önemli harika bir ürün

  YanıtlayınSil
 2. Gecen gun watsonsda gordum resimledim Suslu Meloya koydum ama almadim. Denedin mi merak ettim. Ona gore alayim 70 veya 80 tl civari idi

  YanıtlayınSil
 3. merak ettiğim bir ürün. kullanıcı yorumlarını da okudum epey memnunlar

  YanıtlayınSil
 4. bende gördüm ama almadım :) deneme yorumlarını okumak isterim

  YanıtlayınSil
 5. ayak bakımında son nokta gibi birşey bu, ayaklarına özen gösterenler için denemek kaçınılmaz sevgiler...

  YanıtlayınSil
 6. İlgi çekici..Takibe alıyorum..

  YanıtlayınSil
 7. Deneyenler yazabilirler mi ilk elden fikirlerini...

  YanıtlayınSil

Yorum yazan eller dert görmesin..