28 Nisan 2015 Salı

Gülden gelen güzellik Rosense

Gül özünü günlük kullandığınız yüz temizleme, tonik, makyaj temizleyici, temizleme sütü ve nemlendirici ürünlere dönüştüren Rosense, katkı maddesi içermeyen formülüyle cildinizi doğal nem dengesine kavuşturuyor. Cildiniz sağlıklı olmasını katkısız özellikte ve zararlı maddeler içermeyen ürünler kullanmayı tercih ederek sağlayabilirsiniz. Cildinizinsağlıklıolmasıgüzelliğiberaberindegetirenenönemlietkenioluşturuyor. Gülden gelen güzellik Rosensetamamen doğal ürünleriyle size sağlık ve güzelliği bir arada sunuyor. Denediğiniz ve kullandığınız zaman gülün etkisini hissedeceğiniz Rosense bakım ürünleri ve nemlendirici kremleri etkisini kısa zamanda cildinize yansıtacak. Cildinize duruluk ve canlılık kazandıran gül suyu, tonik, nemlendiricikremürünleriylegüldengelengüzellikRosenseetkisini, hemen fark edeceksiniz.

gülden gelen güzellik

Gülden gelen güzellik formülünü her ihtiyacınıza cevap verecek şekilde size sunan Rosense, göz çevresi bakım kremi, nemlendirici el kremi, pedikür ayak bakım kremi, koruyucu güneş kremi gibi çeşitleriyle cildinize iyi gelecek. Cildinizi yağlandırmadan nemlendirmek istiyorsanız Rosense El ve Vücut Losyonu, ideal bir vücut losyonu olarak dikkat çekiyor.
Gül çiçeklerinin işlenmesiyle elde edilen Rosense Doğal Gül suyu hiçbir katkı maddesi içermeyen özelliğiyle cildinizi koruyor. Cildinizi nemlendirmede etkin bir rolde olan Rosense Doğal Gülsuyu, cildinize tazelik ve duru bir görünüm kazandıracak. Gözaltında oluşmuş yağ bezeleri, yorgunluk ve morlukların giderilmesine yardımcı olan Rosense Doğal Gülsuyu ile her gün yüzünüzü temizlediğinizde cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu görebilirsiniz.
Doğal nem dengesine kavuşturma ve sıkılaştırıcı özelliği ile gözeneklerin tıkanmasını önleyen doğal gül suyu, Gülden gelen güzellik Rosense formülüyle cildinizi sizden çok düşünüyor. Güzel, taze ve capcanlı bir cilt istiyorsanız Rosense doğal gül suyu kullanarak, cildinizdeki farkı hissedebilirsiniz. Doğal tonik etkisi sayesinde cildinizi nemlendirerek makyaj temizliğinde de kullanabileceğiniz Gülden gelen güzellik Rosense Doğal Gülsuyu, ciltlekelerivekırışıklıklarınazaltılmasındaçözümgetiriyor.
Cilde canlılık kazandıran ve gerginleştiren, gözenekleri sıkıştıran ve cilde canlılık kazandıran Rosense Gül Yağı, doğum sonrası lekeleri gidermede etkili bir rol oynuyor.
Cildin en hassas bölgesi olan gözçevresi için A vitamini ile hazırlanmış özel formülüyle Rosense Göz Çevresi Bakım Kremi, strese bağlı gözaltındaki morlukları hafifletiyor, içerdiği üzüm ekstratı ile ince çizgilerin azalmasına yardımcı oluyor. Göz çevresinde gençleştirici, tazelik ve parlaklık kazandırıcı etkisini düzenli kullandığınız takdirde kısa zamanda fark edeceksiniz.

Gülden Gelen Güzellik Rosense ürünlerine, eczanemizde.com avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan eller dert görmesin..