20 Ekim 2015 Salı

Elizabeth Arden Superstart Lansmanı

Elizabeth Arden yeni iddialı ürünü için Soho House Hotel'de etkileyici bir sunum ve lansman gerçekleştirdi. Bu lansmanda anti aging ürünlerde öncü kabul edilen Ceramide'nin 25. yılını Prevage'nin 10. yılını da kutlamayı ihmal etmediler. 

lansman, elizabeth arden, superstart, anti aging ürünler

Firma yetkililerinin marka ve ürünleri hakkında bilgilendirmesinden sonra değerli dermatoloji uzmanı doktorların paneli eşliğinde devam eden lansmanda cilt bakımı hakkında çok fazla sorular soruldu, bilgiler paylaşıldı. Bu sunumu aslında videoya çekmiştim ancak geçen hafta cihazımın maalesef tamir edilemeyecek şekilde arızalanması ile tüm verileri kaybetmiş bulunuyorum...
lansman, blogger davet
Bu lansmanda Skin Renewal Booster serumu ve SuperStart ile tanıştık. Elizabeth Arden Superstart ürününü 21 Eylül'den beri kullanıyorum. Superstart hakkında detaylı yorumlarımı ayrıca paylaşacağım ancak bu yazımda lansman notlarıma yer vermek istiyorum. Superstart hakkındaki yorumlarımı merak ediyorsanız lütfen takipte kalın :)

Cilt yaşlanmasının önüne geçmek için ilk ve en önemli adım KORUMA!!! 
Unutmayalım...
Kullandığınız tüm diğer cilt bakım ürünlerinden maksimum düzeyde verim almanız için tasarlanan yeni SUPERSTART Skin Renewal Booster, cildin doğal kolajen oranında 5 kat, elastin oranında 9 kat, nem oranında 25 kat artış sağlıyor. SUPERSTART; özel probiyotik kompleks, deniz rezenesi ve keten tohumu özleri içeren formülüyle cildin sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Böylece cildiniz esnek, tazelenmiş ve diğer cilt bakım ürünlerinin sağlayacağı dönüşüme hazır hale geliyor.

Güzellik kavramını bir bütün olarak ele alan Elizabeth Arden, yeni geliştirdiği SUPERSTART Skin Renewal Booster ile klasik cilt bakımı alışkanlıklarımızı bir adım ileri götürüyor. Kullandığınız tüm diğer cilt bakım ürünlerinden maksimum düzeyde verim almak üzere tasarlanan SUPERSTART, bilimsel adıyla ‘startumcorneum’ cildin en üst tabakasına günlük destek sağlıyor; doğal koruyucu bariyerini ve kendini yenileme yeteneğini güçlendiriyor. Bu şekilde, bütün cilt bakım sürecinin en iyi şekilde sonuçlanmasına yardımcı oluyor.

Nemlendiriciden önceki adım
Serum ve nemlendiriciden önce kullanılan SUPERSTART’ın ultra-hafif ve kolay emilimli formülü klinik olarak kanıtlanmış olarak cildin üst tabakasının sağlıklı görünümüne yeniden kavuşmasını sağlıyor. SUPERSTART sayesinde esnek, pürüzsüz ve daha parlak bir cilt görünümü geri geliyor.

SUPERSTART; Probiyotik Kompleks, Deniz Rezenesi, Keten Tohumu ve Deniz Börülcesi Özü özleri içeren formülüyle cildin sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Böylece cildiniz esnek, tazelenmiş ve diğer cilt bakım ürünlerinin sağlayacağı dönüşüme hazır hale geliyor.

SUPERSTART, cildin mikroflorasını optimize ederek doğal bariyerini güçlendiriyor, cildin üst tabakası olan ‘stratumcorneum’u destekliyor ve bütünlüğünü koruyor, cildin doğal nemlendirme ve nem tutma özelliklerini güçlendiriyor.

Girişimci Ruhun ve Güçlü Kadınların Simge Markası: Elizabeth Arden
2015 yılını tüm dünyada relansman yılı ilan eden Elizabeth Arden, köklü geçmişinden aldığı uzmanlığını öncü kimliğiyle bir araya getirerek inovatif ürünleri ve yenilenen marka yüzüyle güzellik endüstrisinde yeni bir sayfa açıyor. Bu süreçte cilt bakım alanındaki uzmanlığının da altını çizmek isteyen markanın öne çıkan ürünleri ise "Anti-Aging" kategorisi... Elizabeth Arden uzmanları cilt bakımı ve anti-aging alanındaki misyonlarını; "Cildi maskelemek yerine doğal güzelliğini açığa çıkartıyoruz. Ürünlerimiz gücünü doğa ile bilimin el ele vermesinden alıyor" diye özetliyor. 


SUPERSTART Skin Renewal Booster, Önerilen Perakende Satış Fiyatı, 230 TL
4 yorum:

  1. ben çok memnunum şahsen kremden bayramdan beri kullanıyorum sabah cildim pırıl pırıl uyanıyorum bu aralar :-)))

    YanıtlaSil
  2. Güzel bir lansman olmuş ayrıca ürünü ilk defa duydum ama sanıım denememde fayda var :)

    YanıtlaSil
  3. Emek verilmiş olduğu belli. Tebrikler.

    YanıtlaSil

Yorum yazan eller dert görmesin..