8 Ocak 2016 Cuma

favori Amway Hydra-V serisi ürünlerim

Amway çok geniş ürün yelpazesine sahip, evrensel bir marka. Üstelik doğrudan satış kanalı ile ilerliyor. Geçtiğimiz Eylül ayında yeni Artistry Hydra-V serisi lansmanına katılmış, ürünleri kullanmaya başlamıştım. 
Amway Hydra-V serisi içeriğinde bulunan Norveç fiyord suyu ciltte derinlemesine nemlendirme sağlarken, Himalaya pembe kaya mineralleri de cildi yeniliyor. 
Amway Hydra-V serisinin bize vaad ettiği ise esnek, nemlenmiş ve ferah bir cilt.
favori ürünlerim

Benim favori Amway Hydra-V ürünlerim ise sırasıyla şöyle:


1- Amway Hydra-V Serum Concentrate / Canlandırıcı Cilt Serumu
Gece nemlendiricisi olarak kullandığım serumun içinde küçük mavi toplar var. Lansmanda bize ürünü anlatırken içindeki mavi topların ciltte yayılması çok keyifli demişlerdi ancak mavi toplar henüz benim elime gelmedi. Yine de bir leblebi tanesi kadar elime sıktığım serumu cildime uygulamaktan keyif alıyorum. Hızlı bir şekilde cilt tarafından emiliyor, yağlı bir his vermiyor. Derinlemesine nemlendiriyor. gece boyu cildime iyi baktığını düşünüyorum bu serumun. Favorim!

2- Amway Hydra-V Eye Gel Cream / Göz çevresi için canlandırıcı jel
Göz çevresi kremlerinin önemini biliyorum ancak pek kullanmıyorum açıkçası. Daha doğrusu kullanmıyordum. Kavanoz tipi göz çevresi kremleri pek sevmiyorum, elimi minicik kutuya daldırmak hoşuma gitmiyor. Tüp ambalajındaki Amway göz çevresi kremini severek kullanıyorum. Serum sonrası göz çevresi, göz altı ve kaz ayaklarında kullanıyorum. Göz çevresini canlandırdığını hissettim, bu yüzden bu jel krem de favorilerim arasında!

3- Amway Hydra-V  Cream / Nemlendirici Krem kuru ciltler için
Karma bir cildim olmasına rağmen hamilelik, kış ayları gibi etkenlerle cildim her zamankinden daha fazla neme ihtiyaç duyuyor. Diğer nemlendirici kremlerini denemeden bu ürünü açtım ve kullanmaya başladım, memnun kaldım. Siz cilt tipinize uygun Amway Hydra-V nemlendirici kremi seçebilirsiniz. Derinlemesine nemlendirici olduğundan bazen gece serumdan sonra da kullandığım oldu. Aslında ciltteki nemi dengeliyor desem daha doğru olur, yağlı bir görünüm yada his vermedi. 
Amway Hydra-V serisi kullananlar
Benim Amway Hydra-V serisinde en sevdiğim ürünler bunlar. 
Bu ürünler dışında tonik, cilt temizleme köpüğü gibi ürünlerini de kullandım. Onlar da etkili ancak tonik ve yüz yıkama jelinin kokusu bana hassas bir dönemde olduğum için ağır geldi. Onlar ilerleyen dönemlerde tekrar kullanılmak üzere muhafaza edildi.

Siz Amway Hydra-V serisinden hangi ürünü kullandınız?
Sizin favorilerinizi merak ediyorum...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan eller dert görmesin..