18 Mayıs 2016 Çarşamba

Koşuyolu Hassas Anne Etkinlik Merkezi ve hassasannedukkan.com açılışı

Geçtiğimiz hafta çok keyifli iki açılış vardı ancak ben katılamadım. Çok sevdiğim arkadaşım Ece'nin Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi'nin Koşuyolu şubesi ve hassasannedukkan.com açıldı. 

hassasannedukkan.com açılışı
İlki Zekeriyaköy'de açılan Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi, Türkiye'nin ilk duyusal oyun merkezi özelliğini taşıyor. 

nebyandogal.com  tatlimo.com  tazemutfak.com melekeli.com.tr mycey.com makarnalutfen.com’un desteği ve Toles Etkinlik’in organizasyonu ile yapılan davette, Instagram’da bir yıldır satış yapan @HassasAnneDukkan’ın e-ticaret sitesi hassasannedukkan.com’un açılışı da duyuruldu. 

Giyimden gıdaya, oyun malzemelerinden ekolojik ve sertifikalı organik ürünlere uzanan, çocuk dostu hassasiyeti ile seçilmiş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaşım sağlayan Hassas Anne dükkana Koşuyolu merkezden ve hassasannedukkan.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Açılış nedeniyle 20 Mayıs’a kadar, hassasannedukkan.com alışverişlerinizde hassasanne20 kodu yazarak tüm ürünlerde yüzde 20 indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

Zekeriyaköy adresindeki başarılı grafiğin ardından Anadolu Yakası’nın en keyifli semtlerinden biri olan Koşuyolu’nun yeşillikli sokaklarından birinde, sıcacık bir ev ortamı rahatlığında olan etkinlik ve gelişim merkezine ulaşım oldukça rahat. ,Burada şehrin gürültü ve stresinden uzakta çocuğunuzla birlikte kaliteli zaman geçirebilir, ebeveynlerin gelişimi ve farkındalık için eğitim ve seminerlerini takip edebilir, eğlenceli etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca davet ve organizasyonlar ve doğum günü partileri için de iletişime geçebilirsiniz.

Sevgili Ece'yi ve ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
ve hassasannedukkan.com açılışı

Koşuyolu Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi hakkında bilgi almak için;

Tel: 0535 876 68 81 Adres: Ali Nazime Sok No:32 Koşuyolu, Kadıköy

hassasanneetkinlikmerkezi.com @hassasanneetkinlikmerkezi

1 yorum:

Yorum yazan eller dert görmesin..