6 Mayıs 2016 Cuma

Tarçın Events Baby Shower partisi

Sevgili Tarçın Events Fatma'nın ikinci bebeği yolda ve aramıza katılmasına çok kısa bir süre kaldı. O da benim gibi iki çocuklular arasına katılıyor. Fatma'nın duygularını o kadar iyi anlıyorum ki... İkinci bebeği için harika bir baby shower partisi organize etmiş Fatma. Baby shower organize etmek öyle kolay değil iyi bilirim :)

baby shower partis
Lasagrada Otel'in teras katında masmavi uzun şık elbisesi ile karşıladı Fatma bizi. Fatma'nın ve tatlı kızı Dila'nın elbiselerini instagram/ellatasarim hazırlamış, çok şık. Makyajı sevgili arkadaşımız Zehra Abdulhadi'nin elinden, çok güzel olmuş.
Baby Shower partilerinin olmazsa olmazı şekerleme masası benim partimde de hazırlık yapan Naz_Events e aitti. Cansu yine güzel bir masa hazırlamıştı. 

Pek çok blog yazarı arkadaşımla bir araya gelmek, sohbet etmek bana da çok iyi geldi. Epeydir görüşemediklerim vardı tabi ki. Badem kızım ve Berkem de partinin ilerleyen saatlerinde bize katıldılar. Yani partinin büyük kısmında çocuksuz idim, babaları sağ olsun :)

Fatma'nın bizler için hediyeleri de pek çoktu.
Baby Nest_Turk - İki Çift Ayakkabı - Mamipower - Minene Turkey - Online İçecek - Activia - Hayat Su
Bu markalarla ilgili paylaşımları ##etiketleriyle takip edebilirsiniz. Sevgili Fatma'ya ve ailesine yeni bebekleri Ali Aras ile mutlu bir ömür dilerim.
4 yorum:

 1. Elifciğim iyi ki geldin görüştük sevgiler :-))

  YanıtlaSil
 2. sağlıkla ve ömür boyu mutlulukla kucaklaşssınlar .

  YanıtlaSil
 3. ciciler tatlılaaar siziiiii :)

  YanıtlaSil
 4. Canım iyi ki yanımdaydın... Teşekkürler sevgiler. :)

  YanıtlaSil

Yorum yazan eller dert görmesin..