16 Aralık 2017 Cumartesi

En Popüler 4 Ray Ban Güneş Gözlüğü Modeli


Güneş gözlüklerinde kalite, cazibe ve şıklık dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri Ray Ban oluyor. Artık güneş gözlüğü modası bu markanın yeni sezon gözlüklerinde bağımsız düşünülemiyor. Hatta markanın bazı güneş gözlüğü modelleri o kadar çok beğenildi ki, yıllardır aynı tasarım üretilmeye devam ediyor. Peki, gelmiş geçmiş en popüler Ray Ban güneş gözlükleri modellerinin hangileri olduğunu merak etiniz mi?    1-   Markayla Özdeşleşen Aviator Modeli
Damla kesim camları, ince metal çerçevesi ile dikkat çeken Aviator marka ile bütünleşmiş bir güneş gözlüğü modeline dönüştü. Bu tasarım o kadar popüler oldu ki, birçok marka benzer tasarımları piyasaya sürmeye başladı. Ancak halen tercihlerin odak noktası elbette orijinal Ray Ban Aviator modeli oluyor.

           2-   Kalın Çerçeveden Şaşmayanların Favorisi Wayfarer

Koyu renkli camları ve kalın çerçevesi ile Wayfarer markanın onlarca modeli arasından sıyrılarak en popülerler listesine üst sıralardan girmeyi başardı. Kahverengi, siya ve mavi gibi renk seçenekleri kazanan camlara desenli ve sade çerçeveler de eşlik edince, tasarım daha geniş kitlelerin tercihi haline geldi. Hatta marka bu model üzerinde hafif oynamalar yaparak New Wayfarer isimli yeni bir seri bile hazırladı.


3-      İnce ve Kalın Çerçeveyi Buluşturan Clubmaster

Üst hattı kalın, alt bölümü ise ince çerçeveden oluşan Clubmaster modeli hafif gözlük sevenlerin favorisi haline geldi. Özellikle Dinamik görünümlü gözlük sevenleri cezbeden bu model daha uzun yıllar kullanılacak gibi görünüyor.


4-      Cam Tasarımıyla Beğenilen Justin

Üst bölümü koyu ve alta doğru hafif şeffaflaşan bir cam tasarımına sahip Justin modeli de artık markanın kült gözlük modelleri arasındaki yerini aldı. Her yaşa hitap ediyor olması bu modeli vazgeçilmez kılan unsurlar arasında yer alıyor.


Erika ve Junior Top Rated modellerini de unutmamak lazım. Ray Ban’ın en popüler güneş gözlüklerine göz atmak için Atasun Optik internet sitesini tercih edebilirsiniz. Markanın en geniş ürün çeşidine yer veren Atasun Optik online platformu olduğu için daha fazla sayıda tasarımı görme şansını yakalarsınız. 

2 yorum:

Yorum yazan eller dert görmesin..