10 Ocak 2022 Pazartesi

Pratik Temizlik

Temizliğe çok zaman ayırmayı kim seviyor bilmem ama benim sevmediğim kesin… Nerede pratik bir ürün var, nerede kolaylık var ben oradayım. İnternette çok tavsiyesini gördüğüm bir ürünü çok yakın bir arkadaşım da önerince hemen denedim. Ben de çok memnun kaldım bu yüzden size de bahsedeceğim. Ayrıca markanın leke çıkarıcı ve yağ çözücüsünü de aldım. 

kova mendil kullananlar


Kova ıslak mendilleri siz de mutlaka görmüşsünüzdür. Klasik ıslak mendillere göre çok daha kalın ve dayanıklı olduğu için tercih ediliyor. Netbox Power Clean kova mendilleri sipariş verdim ve ertesi gün siparişim kapımdaydı. İki çocukla devamlı dağılan ev, toz tutan raflar dolaplar, savaş alanına dönmüş banyolar nedeniyle elimin altında her daim temizliğe hazır böyle bir ürün olunca ben de rahat ettim. Misafir banyosunda banyo dolabının üzerinde duruyor. Klozet temizliğinde kalın olması nedeniyle kolay ve pratik kullanım sağlıyor. Banyo bataryalarında iz bırakmadan kolay temizlik yapıyorum. Toz alırken de elimde su dolu kova, bez gezmeme gerek kalmadı. Mutfak balkonunun camındaki el izleri çok gözüme batıyordu, artık sorun kalmadı! 

%40 selülozdan oluştuğu için doğada kendi kendine çözünen doğa dostu bir ürün. Üstelik kokusu da çok güzel. 

leke çıkarıcı kullananlar


Leke çıkarıcıyı yeni masa örtümdeki ketçap lekesinde denedim. Birkaç fısfıs ile bir saat kadar bekledikten sonra makineyi çalıştırdım. Sonuç pırıl pırıl yeni gibi örtüm oldu. Galiba bekletmesem bile iyi sonuç alacaktım. 

Yağ çözücü mutfakta daima elimin altında, sık sık kullanıyorum. Şişeyi yarıladım bile. 

kova mendil kullanıcı yorumları


Aynı markanın üç farklı pratik temizlik ürününü de tek siparişte aldım ve ertesi gün kargo elime ulaştı. Kova mendil ise epey büyük ve dolu dolu olduğundan uzun süre gidecek gibi görünüyor. Üstelik indirim döneminde alırsanız çok daha hesaplıya gelecektir. Trendyol alışveriş linkini de sizin için bırakıyorum, fotoğrfları tıklayabilirsiniz. Başka bir link veremedim çünkü başka yerde satışı var mı bilemiyorum. Merak edenler markanın İnstagram/netboxpowerclean sayfasından öğrenebilir. 

Siz de pratik temizlik önerileriniz varsa benimle paylaşır mısınız? 
1 yorum:

  1. Merhabalar.
    Bir işte kolaylık var iken, hala eski yöntemlerle zorlamaya gerek yoktur. Zaman bizim için çok önemli ölçülmüş bir dönemdir. Yani insan için sonu olan bir süreçtir. Bu bağlamda zamanı en iyi şekilde kullanmak için elimizden geleni yapmalıyız.

    Temizlik konusuna gelince, güzel ve yeni pratik temizleme malzemeleri keşfetmişsiniz, bu da size ev temizlik işlerinizde zaman kazandırıyordur. Ne güzel. Size kolay gelsin.
    Selam ve saygılarımla.

    YanıtlaSil

Yorum yazan eller dert görmesin..